MALINA REALITY BESKYDY > Hotely Beskydy > Hotel Duo - Horní Bečva - Beskydy   
   25.06.2018
  450 Kč

Hotel Duo - Horní Bečva - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7643M
dot Název zakázky Hotel Duo
dot Typ Hotel
dot Kapacita 141 lůžek / 40 přistýlek
dot Obec Horní Bečva ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 450 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování***
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje43
Třílůžkové pokoje1
Čtyřlůžkové pokoje13
Apartmá 
Přistýlky40
Fotogalerie
Popis objektu:

Hotelové placené služby: K dispozici je krytý bazén (15x6 m) o hloubce 1,2 m, venkovní bazén (20x8 m) o hloubce 1,5 m pro ubytované hosty zdarma, sauna, masáže, masáže lávovými kameny, kouzelná truhlice, rašelinové a skořicové zábaly, inhalace, perličkové vany, připravujeme výřivou vanu pro cca 5 osob. Nechybí ani příležitost zahrát si stolní tenis nebo stolní fotbal. Přes letní sezónu možnost zapůjčení horských kol, v zimním období pak možnost zapůjčení lyžařské výbavy. V areálu hotelu se nachází volejbalový a tenisový kurt, venkovní ohniště.

Vybavení pokoje/ů:

Vybavení: Hotel DUO má dvě samostatné budovy. Duo I. má 30 dvoulůžkových pokojů, 10 čtyřlůžkových pokojů a 40 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, barevnou televizí a některé s balkónem. Duo II. má 13 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj a 3 čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje na obou budovách jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a barevnou televizí. Některé pokoje na DUO I. jsou navíc vybaveny balkonem. Hosté mohou využít hotelovou restauraci s letní terasou, denní bar. Možnost pronájmu salónků k pořádání rodinných oslav, společenských akcí se zajištěním živé hudby. Pořádání ozdravných pobytů, rekondičních pobytů, školení, konferencí. Ubytování s domácím zvířetem (pes, kočka) za poplatek.

Popis okolí:

Poloha: Hotel DUO se nachází v chráněné krajinné oblasti Beskydy ve svahu v horském údolí, kterým protéká řeka Bečva, která odděluje pásmo Vsetínských vrchů od Beskyd. Nejbližší obcí je obec Horní Bečva, kdy centrum je vzdálené cca 5 km. Po celý rok je možno využívat značených turistických tras k procházkám, výletům a cykloturistice po horských hřebenech přes Soláň, Radhošť, Pustevny, Lysou Horu až k vrcholům Malého Javorníku. V létě je zde navíc možnost koupání, vodních sportů a rybaření v přehradní nádrži (5 ha). Také si můžete zaplavat v místní přehradě nebo se věnovat mnoha dalším sportům. V zimním období jsou k dispozici běžecké trasy a také lze využívat turistické trasy k lyžařským tůrám. Ani milovníci alpského lyžování zde nepřijdou zkrátka - na svazích obce je celkem 6 lyžařských areálů. Lyžařský vlek v délce cca 450 m je ve vzdálenosti 100 m od hotelu. Svou geografickou polohou je Horní Bečva vyhledávaným místem k letní i zimní rekreaci.

Stravovací­ služby:

Stravování: Pobyty v našem hotelu jsou minimálně se snídaní, která je podávána formou rautu. V případě objednání polopenze nebo plné penze, jsou obědy a večeře podávány výběrem z denního menu.Ceny stravy se liší pro dospělé osoby a pro děti do 12-ti let.Děti do 4 let jsou bez nároku na služby, tzn. zdarma.
Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem (výběr studené a teplé kuchyně), obědy a večeře výběrem z denního menu. Děti do 3 let zdarma bez nároku na služby. Ubytování s domácím zvířetem za poplatek 70,- Kč/den. V ceně zahrnuto parkovné, vstup do krytého i venkovního bazénu, poplatek OU Horní Bečva.

Sportovní­ možnosti:

Lyžování, vodní sporty, rybaření atd.

Tipy na výlet:

Přehrada Horní Bečva – cca 10 minut chůze
Horní Bečva
Rozhledna Sůkenická - s výhledem na Beskydy, Javorníky, Kysuce, Lysou Horu, Radhošť a při dobré viditelnosti i Malou Fatru. (cca 5 km)
Vysoká (1024 m.n.m.) - nejvyšší vrchol
Čeladná – špičkové 27 jamkové golfové hřiště, jezdecký areál, Polárium ( cca 36 km)
Frenštát pod Radhoštěm – nově vybudovaný aquapark, skokanské můstky (Raška, Sakala) ( cca 24 km)
Pustevny (1018 m.n.m.) – cíl výletů – přístupné lanovkou z Trojanovic, autem z Prostřední Bečvy nebo pěší trasa která začíná na Horní Bečvě v centru obce. Po žluté jdeme 4km na Martiňák (827 m.n.m.), kde se můžeme občerstvit na chatě. Na Martináku se můžeme rozhodnout zda dále půjdeme lehčí trasou 8,5km po červené až na Pustevny (1050 m.n.m.), nebo obtížnější trasou po zelené přes Čertův mlýn (1207 m.n.m.) a pak po červené zase až na Pustevny. Dominantu zde tvoří dřevěné stavby postavené v lidovém stylu slovenským architekterm Dušanem Jurkovičem (Maměnka, Libušín) a také sto let stará dřevěná zvonička. V zimním období se stávají Pustevny vyhledávaným lyžařským střediskem. Hřebenovkou lze pohodlně dosáhnout vrcholu Radhoště. Po cestě samozřejmě nemůžete minout sochu pohanského boha Radegasta, jehož autorem je Albín Polášek.
Radhošť (1129 m.n.m.) – bývá tradičně spojován s uctíváním pohanského boha plodnosti, pohostinnosti a úrody Radegasta. Na vrcholu návštěvníky vítá bronzové sousoší Cyrila a Metoděje. U tohoto sousoší se nachází Kaple sv. Cyrila a Metoděje, která byla rozsáhle zrekonstruována v roce 1999.
Rožnov pod Radhoštěm – Valašské muzeum v přírodě - Dřevěné městečko, Valašská dědina, Mlýnská dědina (cca 13 km)
GOLF v Rožnově pod Radhoštěm
GIBON Park v Rožnově pod Radhoštěm
Nový Jičín – Žerotínský zámek, muzeum klobouků, renesanční dům na náměstí STARÁ POŠTA (cca 40km)
Štramberk – gotický hrad s rozhlednou Trúba, dřevěnice, jeskyně Šipka, muzeum Z. Buriana (cca 38km)
Kopřivnice – technické muzeum TATRA, muzeum Fojtství – kočáry, archeologie,etnografie (cca 35km)
Příbor – pamětní síň Sigmunda Freuda, historické náměstí (cca 37km)
Hukvaldy – jeden z největších hradů na Moravě, obora s amfiteátrem, památník Leoše Janáčka (cca 36km)
Ostrava – hornické muzeum OKD Pod Landekem, proslulá Stodolní ulice,ZOO (cca 65km)
Velké Karlovice – Karlovské muzeum (21km)
Cyklotrasa č.6015 - Okolo Horní Bečvy - Jedná se o okružní středně náročnou cyklotrasu. Trasa je v terénu vyznačena zeleným pásovým značením.
Cyklotrasu můžeme zahájit v centru obce Horní Bečva. Jedeme po asfaltové cestě údolím Hluboké souběžně se žlutou turistickou značkou. Po dvou kilometrech opustíme asfalt a po zpevněné komunikaci začneme stoupat do místy ostrého kopce. Vyjedeme na rovinku zvanou Kotlová a po půl kilometru jízdy lesní cestou se dostaneme Pod Kotlovou. Tady se dáme doleva a po hřebenové partii Vsetínských vrchů s nádhernými výhledy dojedeme k rozcestníku zvaný Benešky. Odtud se dáme doleva spolu s modrou turistickou značkou směrem na Horní Bečvu-přehrada. Většinou se jede po zpevněných lesních cestách. Dojedeme k rozcestníku, který se nachází u autobusové zastávky Valaška. Od rozcestníku pojedeme kousek po hlavní silnici a pak odbočíme doprava do údolí Mečůvka. Hezkým údolím vystoupáme na Martinák, kde se můžeme občerstvit v horské chatě. Pod chatou se dáme doprava a místy horším terénem, hlavně pod dešti, sjedeme údolím Kobylská na hlavní silnici. Dáme se doleva a jsme opět v centru obce Horní Bečva.
Délka trasy je 17 km. Doporučeno je horské nebo krosové kolo.
Venkovská turistika v Horní Bečvě
Vás zve na projížďky na koních, jak ve volné přírodě, tak i v ohradě s možností lončování a výuky jízdy na koni. Máme čtyři klidné koně, kteří jsou osedláni westernovými sedly a citliví na udidlo, tak že je není problém zvládnout ani pro málo zkušeného ..
Pramen Rožnovské Bečvy (959 m.n.m) - se nachází na katastrálním území Horní Bečvy na úbočí nejvyššího vrcholu Vsetínských vrchů Vysoká (1024m.n.m.). K pramenu se nejsnadněji dostaneme od turistické chaty Třeštík po červené turistické značce. Po 1,5km pěší chůze od chaty se pod vrcholem Vysoké vydáme doprava. Odbočku nelze minout, protože nás na pramen upozorní dřevěný rozcestník. Dále musíme být opatrní, hlavně za deštivého počasí. Pro lepší přístup vede k pramenu vybudované zábradlí.
Památník na Kladnaté - je postaven na místě bývalé usedlosti Tkáčových. Na podzim roku 1944 zde proběhla přestřelka mezi německými vojáky a partyzány. Památník je umístěn v lese na žluté turistické trase Kladnatá - Horní Bečva,Valaška.
Farní kostel sv. Jana a Pavla – Horní Bečva

Upřesnění ceny:

Sezóna
26.01.2008 - 15.03.2008 a 21.6.2008 - 13.09.2008
Mimosezóna
02.01.2008 - 25.01.2008, 16.03.2008 - 20.06.2008 a 14.09.2008 - 19.12.2008
Ceny od 450 Kč do 550 Kč

                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel Duo

756 57 Horní Bečva


Telefon: +420 571 645 115
Mobil: +420 737 211 117